هگزار
هگزار ; مرکز تخصصی نرم افزار و واقعیت افزوده

طراحی سایت

گروه نرم افزاری هگزار با بهره گیری از متخصصین با تجربه و توانمند در زمینه فناوری ،تکنولوژی و خدمات وب توانسته است سهم قابل توجهی در جهت رشد ، توسعه و دیجیتالایز کردن تجارت و کسب و کارهای خرد و کلان ایرانی داشته باشد . با پیشرفت روز افزون کامپیوترها و شبکه های کامپیوتری و تنیده شدن آن با فعالیت ها و زندگی روزمره داشتن یک وب سایت برای فعالیت های شغلی و تجاری و یا حتی برای شناساندن خود به دیگران از ضروریات به حساب میآید، همانگونه که مدرک شناسایی و نشان تجاری معرف تجارت شما به دیگران است داشتن یک وب سایت کارآمد و استفاده بهینه از خدمات وب نیز چنین عملی را برای شما با مزیت های بیشتر انجام میدهد از این رو گروه نرم افزاری هگزار مفتخر است با ارائه چندی از توانایی های خود در این وب سایت و معرفی خدماتی نظیر : طراحی سایت ، بهینه سازی وب سایت ، طراحی اپلیکیشن ، ترجمه حرفه ای متون وب سایت ، سئو سایت ، و مارکتنیگ اینترنتی و تبیلغات در گوگل قدم بزرگی در عرضه خدمات تحت وب به هموطنان و کسب و کارهای سنتی و نوپای ایرانی بردارد.

نمونه وب سایت های طراحی شده

این امر در هگزار توسط تیم حرفه‌ای و با تجربه انجام می‌شود. تمام اصول فنی و تکنیکال آن توسط تیم طراحی سایت هگزار رعایت می‌شود. طراحی به زبان‌های مختلف برنامه نویسی در هگزار انجام می‌شود. امنیت، سرعت و ریسپانسیو سایت‌های طراحی شده بهترین امتیازها را دارند.

خیر، هگزار مفتخر است که دارای سرورهای اختصاصی بوده و برای سایت‌هایی که طراحی می‌کند نیاز به خرید هاست ندارد. این مزیت؛ امنیت و سرعت سایت‌ها را تضمین می‌کند.

پشتیبانی هگزار به صورت 24 ساعته توسط متخصصان حرفه‌ای انجام می‌شود و شما می‌توانید در هر مرحله از کار تغییرات دلخواهتان را اعمال کنید.